Sdílet

Tweet

Goodgame Café

Goodgame Café

Každý má dozajista nějaké to tajné přání, jenž by si rád splnil. Avšak život málokdy nabízí to, co by jsme chtěli a tak si občas musíme trochu vypomoci. K tomu náramně dobře poslouží i online hry. Krom fajnové zábavy, jíž nabízejí, se v nich můžeme stát téměř kýmkoliv. Tzv. simy jsou stále velice oblíbené právě pro jejich schopnost nám přiblížit jisté profese. Takže pokud bylo něčím snem vlastnit přepravní společnost má šanci. To samé platí i pro amatérské kuchtíky, jejichž vzorem se stal přísný Zdeněk Pohlreich. Udělat radost druhé skupině se rozhodli v Goodgame studiu. Mezi jejich simulačními hrami je i kousek nazvaný Café. V něm se stáváme hrdýma majiteli začínající restaurace. A co si budeme povídat, začátky nejsou nikdy nijak lehké.

V tuto chvíli máme skromně zařízenou restauraci, do níž potřebujeme nalákat dostatek hladových strávníků. I když jsou naše plány zaměřené na luxusní restauraci pro vybranou smetánku, v tuto chvíli je musíme upozadit. Abychom tohoto cíle mohli dosáhnout, potřebuje prostředky na nákup kvalitnějšího vybavení. Toho lze dosáhnout jen kvantitou. Prvotním cílem je tak vnitřní uskupení přizpůsobit požadavku maximálního využití místa. Jen tak budeme moci příchozím strávníkům nabídnout místo k sezení a nechat je si pochutnat na našich vytříbených receptech. Zpočátku bude sice náš repertoár značně omezený, avšak s přibývajícími zkušenostmi se kniha receptů značně rozrůstá. Časem tak můžeme začít nabízet i dražší pokrmy a začít spekulovat o stavebních úpravách.

V tomto bodě máme relativně hodně volnosti. Nákupem luxusnějšího vybavení to začíná a pozvolným rozšiřováním prostor konče. Takže pokud si správně rozdělíme své možnosti, máme solidní šanci nakonec k tomu svému snu o luxusní restauraci dojít. Vše je jen v našich rukách. Goodgame Café nám tak alespoň virtuálně může splnit přání vést vlastní restauraci. A jak se i v samotné hře přesvědčíme, žádá si to nejen kulinářské cítění, ale i spoustu manažerských dovedností. Provozovat restauraci je zkrátka komplexní proces, kdy je zapotřebí vyladit kuchyni, obsluhu i marketing. Jen pokud budeme vyhlášenou restaurací nabízející nějakou tu přidanou hodnotu, nebudeme mít o strávníky nouzi i během krize v pohostinství.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net