Sdílet

Tweet

Goodgame studio

Stále rozšířenější a hlavně zrychlující se internetové připojení začalo měnit roli fungování webových stránek. Již dávno nešlo jen o vyhledávání dat, do popředí se mnohem více dostala zábava, zvláště potom online webové hry. Na tomto poli se rozhodlo prosadit i Goodgame studio. To vzniklo v polovině roku 2009 v Hamburku. Již od samého počátku se jim podařilo nastavit správný směr postavený na vtipných a odpočinkových hrách. I díky tomu se mu dařilo hodně rychle růst a v roce 2012 se rozrostlo na více jak 400 zaměstnanců. V současnosti je tak považováno za nejrychleji rostoucího vývojáře her. Do značné míry se na tomto úspěchu podepisuje vlajková loď společnosti, hra Goodgame Empire. Té se podařilo posbírat hned několik prestižních ocenění, z nichž lze za vrchol považovat titul nejlepší browserové hry pro rok 2012 i 2013.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net