Sdílet

Tweet

Tipy & Triky pro hru

Co jsou moduly

Jednotlivé moduly slouží k rozšiřování základny a vylepšování obranných, podpůrných a těžařských schopností. Ke stavbě a následnému upgradu se využívají suroviny nebo vesmírné peníze.

Suroviny

Ve hře rozlišujeme tři základní suroviny – Titanium, Silikon a energii. Jejich celkovou produkci lze ovlivnit i tzv. podpůrnými centry či veřejnými budovami. Je-li těžařská rafinerie pod vlivem těchto budov, stoupá její produkce. Titanium a Silikon se používá pro stavbu modulů a energie je hlavním stavebním prvkem pro konstrukci bojových jednotek.

Vesmírné peníze

Ty představují ve hře prémiovou měnu, jíž si lze pořídit za reálné peníze a za ně získat jisté výhody oproti ostatním hráčům. Krom nákupu je lze získat splněním některých úkolů. Nákup lze provádět pomocí sms zpráv, kreditní kartou, bankovním převodem či službami Skrill, Paypal a Paysafecard.

Jakou plní úlohu výzkum

Výzkum je hnacím motorem pokroku a bez něho by jsme hodně rychle začali ztrácet dech. Je tedy potřeba vylepšovat samotné výzkumné centrum, abychom měli k dispozici širší sortiment pro výzkum lepších obranných věží, jednotek a podpůrných center.

Lze změnit jméno základny

Pokud z nějakého důvodu nejsme spokojeni s názvem své základny, není nic těžšího, než v hlavním menu (Management), jenž se nachází uprostřed nahoře, hned vedle nicku hráče, jej změnit. To však stojí 2500 vesmírných peněz.

Aliance

Každý, kdo hodlá něčeho dosáhnout, potřebuje mít v zádech podporu silné aliance. A je jedno, zda se rozhodnete vybudovat vlastní alianci nebo se připojit k nějaké již existující. V prvním případě stačí kliknout v dolním menu na kolonku Alliance a do otevřeného okna zapsat Jméno a popis aliance. Následně ji lze za 375 vesmírných peněz vytvořit. Pro připojení k již existující alianci je potřeba získat pozvání jejího správce. Toho lze kontaktovat přes zprávu v žebříčku aliancí.

Změna frakce

Hra je postavena na válčení trojice frakcí. Na počátku hry si můžete zvolit, zda budete bojovat za Servana inc. , Lucky star systems nebo Protosyn. Během hry lze samozřejmě frakci změnit. V hlavním menu je vedle loga současné frakce tlačítko Change. Jeho stisknutím vyskočí nabídka frakcí. Přestupem k jiné frakci zároveň zaniká členství v alianci.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net

instant win