Sdílet

Tweet

Goodgame Disco

Goodgame disco

Odjakživa je člověk hravý tvor a není potřeba ho nijak učit využívat své prostředí k uspokojení zvědavosti a oné hravosti. To jsme si prožili jako malí kluci a nejinak tomu zůstává i v dospělosti. Jediné, co se mění je kolbiště, kde měříme své síly s ostatními. Se stále se rozrůstajícími možnostmi online světa se právě on stává velice oblíbenou kratochvílí. Přeci jen, když dorazíme unaveni domů, je mnohem snadnější usednou k počítači a pustit si svou oblíbenou hru. Zvláště nyní, kdy kolikrát ani není potřeba cokoliv instalovat a jediné, co se po nás žádá je přihlásit se ke svému účtu. Do snah ujmout nějaké ty hráče pro své hry se pustilo i Goodgame studio, v jehož podání si můžeme zahrát hned několik zajímavých titulů.

Na své si přijdou milovníci každého žánru. Takže pokud zrovna nemáte náladu dobývat území ve středověké strategii, můžete se pustit do provozování vlastního disko klubu. Jak již bývá zvykem, hra nás provádí jistým příběhem, v němž si právě plníme svůj dávný sen. Jakožto hudební nadšenec bylo naším přáním mít diskotéku a konečně se to i stalo skutečností. Sice to vybavení nepatří k nijak luxusním, ale na rozjezd to není vůbec špatné. Aparaturu, parket a bar máme, tak co víc si přát. Snad jen přilákat návštěvníky a začít vydělávat. Na jejich spokojenosti je posléze závislá naše popularita. Je proto potřeba se starat o pohodlí svých hostů. Ona nějaká ta písnička na přání, drink zdarma a pohotový vyhazovač, co vyrazí dveře s otravy, nikdy neuškodí.

Do začátku není nijak na škodu nějak upoutat pozornost. K tomu ve hře slouží drobné fígle v podobě uspořádání tematické akce či dokonce možnost přizvat nějakou tu celebritu. Co si budeme povídat, jakmile se rozkřikne, že se někde pohybuje známá osobnost, tak to lidi láká jak magnet. A ve městě se pokaždé nějaká ta začínající hvězdička, co za drobnou úplatu dorazí vystavit svou známou tvářičku do nočního klubu najde. Goodgame Disco sice nenabízí příliš adrenalinovou akci, avšak pro pohodovou odpočinkovou zábavu je tou pravou volbou. Takže pokud stále nevíte, do jaké hry se pustit, tahle určitě za vyzkoušení stojí. Kde jinde se můžete pochlubit, že jste se stal majitelem diskotéky.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net