Sdílet

Tweet

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Při pohledu na rozmanitost žánrů a posléze i počet různých titulů nezbývá člověku nic jiného, než s povděkem kvitovat možnosti volby při výběru online hry. Zkrátka poměrně velké množství vývojářských studií bojuje o přízeň hráčů a trumfují se s vylepšeními, co mají předčít konkurenci. Můžeme si tedy v jedněch vodách najít to, co nám přesně sedne. Další nespornou výhodou je cena. Většina her je k dispozici naprosto zdarma s jediným ale. A tím je občasná drobná nevýhoda oproti těm, co se rozhodli si zaplatit nějakou tu výhodu ve hře. Na tomto velice populárním modelu staví i Goodgame studio. Z jejich stáje posléze úlohu vlajkové lodi bezesporu tvoří jejich Empire.

V této strategicky laděné hře se vžíváme do role neohroženého reka, co přispěchal na pomoc svému dávnému příteli. Princ Vilém se trápí nekončícími nájezdy loupeživých baronů, s nimiž si není schopen poradit. Přeci jen již není nejmladší a potřeboval by postavit do čela svých vojsk schopného vojevůdce, co by s barony zatočil. Dostáváme tak k ruce mocnou armádu, s jejíž pomocí nejbrutálnějšímu baronovi předvádíme zač je toho loket. Po tomto odstrašujícím výpadu si dozajista všichni ostatní již rozmyslí vyrazit na nějaký ten nájezd. A kdyby přeci jenom měli nějaké ty nekalé úmysly, jsme tu přece my.

Za svoji statečnost v boji jsme byli po právu odměněni glejtem na vlastní hrad. Sice není v bůh ví jak výtečném stavu, ale s trochou snahy se z něj dá udělat útulné místo k životu. V tuto chvíli přichází strategická část, kdy je potřeba začít budovat stavby potřebné k těžbě surovin a obydlí poddaných. Čím více náš hrad prosperuje, tím rychleji se plní pokladna a může se investovat do další výstavby či najímání žoldáků. Adekvátní armáda je základem dlouhodobého úspěchu. Jen s dostatečnou obranou a vycvičenými jednotkami k útoku bude naše panství vzbuzovat dostatečný respekt. A jen s ním máme možnost se dostat mezi elitní společenství, v němž platí pravidla pro společnou obranu i útok jednotlivých členů. Goodgame Empire totiž ze všeho nejvíce vsází na interakci skutečných hráčů, kteří mezi sebou svádí nejednu bitvu o nadvládu nad okolím.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net