Sdílet

Tweet

Goodgame Fashion

Goodgame Fashion

Dnešní doba má svá jasná specifika, která by jednou mohla být definována jako doba křemíková. Počítače v našich životech zaujali důležité místo, až tak, že to někdy přesahuje zdravou míru. Jejich raketový růst dozajista souvisí i se stále snadnější dostupností internetu. Ten nám nabízí nespočet možností se zabavit. V podstatě se fantazii meze nekladou. V online světě neexistují omezení, stačí jen vytvořit svou virtuální postavu a pustit se téměř do čehokoliv. Mnohdy i věcí, jimiž by jsme v reálném životě pohrdli. Kdyby nám v tuto chvíli někdo řekl, abychom se vzdali pohodlného městského života a přestěhovali jsme se na farmu, dozajista by nás jako první napadlo, zda se dotyčný nezbláznil. Avšak přijde-li na hraní, tak jsou různé farmářské hry velice oblíbené.

Jedno její pojetí se nám rozhodlo nabídnout i Goodgame studio. Náš strýček George je již příliš starý, aby utáhl provoz rodinné farmy. Již pár let tak farma chátrá a zřejmě nadešel čas, aby se jejího vedení ujal někdo jiný. S toho George není dvakrát nadšený. On sám se stále cítí plný sil a navíc by jeho farmu měl přebrat člověk, co o zemědělství nemá ani ponětí. Ale veškeré námitky v tuto chvíli musí stranou, je potřeba nastartovat ekonomiku farmy a k tomu je nová krev potřeba jako sůl. A jelikož nám nechybí nadšení, netrvá nám dlouho proniknout do tajů vedení zemědělské usedlosti. Ochotní sousedi obětavě přispěchávají na pomoc a farma začíná zase prosperovat. První zasazené plodiny nakrmí zvířectvo a může se začít prodávat.

Vydělané prostředky následně musí putovat zpět do rozvoje farmy. Aby fungovala efektivně je potřeba hledat kompromisy. Jak totiž brzy zjistíme, není v našich silách obsáhnout úplně vše. Musíme si tak zvolit, co nám vyhovuje nejvíce a tím směrem vylepšovat budovy na farmě. Důležitou součástí je i spokojenost zaměstnanců. Pokud zaměříme svou pozornost jen na hospodářské budovy a nezajistíme dostatek domů pro ubytování a nějaké ty kulturní stavby, tak budou zaměstnanci nešťastní. To je ve hře spojené s nízkou efektivitou. A není potřeba zdůrazňovat, jak moc je efektivita podstatná v jakékoliv práci. Goodgame Big Farm prostě nabízí dostatek strategických prvků, aby svou hru ozvláštnil od ostatních. A jelikož lze hrát zcela zdarma, nic nebrání tomu si vyzkoušet, jak nám toto ztvárnění života na farmě bude sedět.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net