Sdílet

Tweet

Goodgame Gangster

Goodgame Gangster

Milovníci počítačových her mohou být současným trendem přímo nadšeni. Nejedno vývojářské studio se rozhodlo profitovat na velkém zájmu o online hry a tak jich přibývá jak hub po dešti. Není tak problém si vybrat jakýkoliv žánr a jeho nejideálnější zpracování. Zkrátka máme tu výběr jako nikdy dříve, což je pozitivní zpráva. Do tohoto boje o přízeň hráčské komunity se pustilo i Goodgame studio. V jeho pojetí jsme se dočkali hned několika zajímavých her, u nichž není podmínkou být kladným hrdinou. Tím narážím na kousek pojmenovaný jednoduše Gangster. Již samotný název napovídá, co od této hry můžeme očekávat. Vžíváme se do kůže antihrdiny, za nímž zůstávají hromady mrtvol. Ale pěkně od začátku.

Místní kmotr se snaží rozšířit pole své působnosti, k čemuž potřebuje nabrat loajální lidi. My jakožto proslavený gauner dostáváme příležitost ukázat, co se v nás skrývá. V kmotrově baru tedy přijímáme první úkol, jehož splnění rozhodne o naší budoucnosti. A můžete si být jistí tím, že se hodláme pořádně blýsknout. Přeci jenom práce pro kmotra sebou nese řadu výhod. Místo probíjení na ulici ze dne na den si můžeme užívat luxusu, jenž nám tento život nabízí. Jen je zkrátka potřeba brát zřetel na každodenní riskování života. Práce pro rodinu se vyznačuj každodenními přestřelkami. Každý další přijatý úkol jednou končí a je tedy potřeba získané finance investovat do vylepšování postavy. Jen tak si zajistíme šanci ten další souboj ustát.

O soubojích je totiž celá hra. V Goodgame Ganster máme vícero možností, jak uplatnit své dovednosti. Krom plnění jednotlivých úkolů se můžeme pustit do čistky okolních čtvrtí od konkurenčních rodin. Postupně se tak prostřílíme přes pobočníky až k hlavě rodiny a její eliminací získáme dané území pro svého bosse. A pokud by nás přeci jen omrzelo bojovat s počítačem řízenými postavami, nic nám nebrání stát se členem reálné rodiny. Pod její záštitou se následně pouštíme do bojů s ostatními o umístění v tabulce. Čím výše posléze jsme, tím zajímavější jsou získané bonusy. A s vyššími bonusy můžeme mnohem rychleji vylepšovat svou postavu. Je tak v zájmu všech rodin se snažit být na vrcholu. Boj o slávu a bohatství může začít.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net