Sdílet

Tweet

Goodgame Jump Jupiter

Goodgame Jump Jupiter

Sen každého hráče je mít k dispozici tolik titulů, až mu půjde hlava kolem. Nástup vysokorychlostního internetu tento tajný sen začal uvádět do reality. Nejedno vývojářské studio se chopilo své šance oslovit rostoucí hráčskou základnu. Náhle je tak k dispozici nespočet zajímavých her všech žánrů. Stačí si již jen vybrat, fantazii se meze nekladou. Většinu titulů lze hrát bez nutnosti instalace a pokud se obejdeme bez nějakých těch drobných výhod, tak i zcela zdarma. Pokud se řadíte spíše k milovníkům klasiky, i na vás vývojáři mysleli. Například Goodgame studio se rozhodlo mezi své tituly zařadit i kousek inspirovaný legendárním Super Mariem. Ve hře pojmenované Jump Jupiter se tak vrátíme do dob, kdy byly skákačky na vrcholu své slávy.

Ve hře vstupujeme do děje v okamžiku, kdy sny hlavního hrdiny zmařila zle vypadající havárie. Místo cest do hlubokého vesmíru skončila naše raketa roztříštěna po povrchu Jupiteru i přilehlých měsících. Zdánlivě zle vypadající situace však stále není ztracena. Opravovací nanoboti dokáží raketu dát do kupy, akorát je potřeba sehnat všechny podstatné součástky. Chtě nechtě tak musíme obléci skafandr a vydat se do nehostinných plání Jupiteru. V rozmanité krajině vyžadující kreativní uvažování, jaká že trasa bude k cíli nejideálnější, se navíc pohybuje spousta místní havěti. Je tedy potřeba být hodně obezřetný při volbě strategie. Je jen na nás, zda se rozhodneme překážející potvoru přeskočit či sáhneme k použití některé zbraně, jíž máme k dispozici. Rozhodnutí je jen na nás, co nám v daný okamžik přijde optimálnější.

Naproti předloze je totiž Goodgame Jump Jupiter navržen jako online hra. Na mapách se tedy potkáváme s dalšími hráči, od nichž nevíme, co čekat. Je dost pravděpodobné, že jen projdou kolem a nechají nás svému osudu. Jenže se také může stát, že se od nich dočkáme nějaké interakce. V takovém případě existují jen dvě možnosti, bude tu snaha spolupracovat či naopak chuť někomu uškodit. Ano, v Jump Jupiteru můžeme nasbírané zbraně využít nejen na likvidaci příšer, ale i ostatních hráčů. Máme tu tak možnost si i jen tak zablbnout, než se vydáme vstříc dalšímu dobrodružství. Ono projít všechny měsíce Jupiteru a posbírat vše potřebné není žádná sranda. Ale přesně to hráči očekávají, pořádnou výzvu slibující pořádnou porci zábavy.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net