Sdílet

Tweet

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia

Občas se snažíme si představit, jak náročné asi musí být nějaké povolání. A ač to na papíře může vypadat dobrodružně, v reálu by nás ani nenapadlo se do něčeho takového pustit. Obdobnou otázku si položili i vývojáři Goodgame studia a zároveň přišli i s odpovědí. I když na některé profese jen člověk pomyslí a ani si neumí představit, že by něco takového mohl dělat, tak pokud mu nabídneme možnost si to odzkoušet alespoň virtuálně, tak dozajista neodmítne. V Goodgame dle této filozofie připravili hned několik simulačních her, z nich se velké oblibě těší kousek pojmenovaný Mafia. Již ze samotného názvu je patrné, jakým směrem se ta naše virtuální kariéra bude ubírat. A do jisté míry si lze i představit, jak i jednoho krásného dne skončí.

V tuto chvíli ale rozhodně nehodláme na možné konce této neobvyklé práce ani myslet. Právě jsme obdrželi pozvánku do nedalekého baru, který používá místní boss jakožto základnu pro své obchody. Plni očekávání se vydáváme na domluvenou schůzku. Na té přichází nabídka, jenž se neodmítá. Kmotr hodlá posílit svoje řady a naše pověst nám zajistila pozvánku k otestování. Dostáváme tak několik jednoduchých úkolů, po jejichž zdárném splnění dostáváme práci na plný úvazek. No, ono práce není úplně tím nejvýstižnějším výrazem. Mnohem výstižněji zní spojení životní styl. Ono se dostávat každodenně do nějaké přestřelky není žádný med. Abychom měli šanci se s toho nějak dostat, je potřeba neustále ladit vlastnosti své postavy. Jen tak si zvýšíme šanci přežít další den.

I tak je kolikrát jen otázkou štěstí, že se nám podaří vyváznout se zdravou kůží. Přestřelka následuje každý přijatý úkol a čím náročnější úkoly dostáváme, tím těžší je protivníka skolit. Alfou i omegou se tak stává práce na schopnostech postavy. Veškeré prostředky vydělané prací pro kmotra je vhodné vložit do nákupu lepší munice, zvýšit si zdraví, sílu úderu a samozřejmě i dodat jistou dávku štěstí. Až se podaří potáhnout svou postavu na lepší hodnoty, můžeme se vydat na lov konkurenčních rodin. A to nejen těch řízených počítačem. Goodgame Mafia je prvořadě online hrou, kde se reální hráči sdružují v rodinách bojujících o umístění v tabulce. K tomu je motivují bonusy k výdělkům za pořadí v tabulkách. Každá s rodin má tak motivaci se snažit předběhnout ty před nimi. Práce pro rodinu je tak každodenním bojem o přežití. A nikdy nevíte, kdy narazíte na člověka, co nosí v revolveru kulku s vaším jménem.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net