Sdílet

Tweet

Goodgame Poker

Goodgame poker

Internet udělal s celého světa jednu velkou hrací místnost. I když si to neradi přiznáme, ani zdaleka tento největší vynález křemíkové doby nevyužíváme k práci. Hledáme na něm převážně zábavu, což samozřejmě nemohli přehlédnout herní vývojáři. Ve velkém nám tak začali nabízet hry všech žánrů. Do tohoto kolotoče se rozhodli naskočit i v Goodgame studiu. Toto německé vývojářské studio v současnosti nabízí několik zajímavých her, které se vyznačují originálním přístupem k jejich grafickému ztvárnění. Mezi velice oblíbené kousky tohoto vývojáře patří i elektronické zpracování jedné z nejrozšířenějších karetních her.

Poker se stal doslova fenoménem. Vzniklo ho něco kolem tisícovky rozdílných variací, z nichž se nakonec nejlépe chytil Texas Hold'em. Jeho hlavním trumfem je zejména rychlost. Bankéř rozdá každému hráči po dvou kartách. Následuje první kolo sázek, po němž jsou na stůl vyloženy tři společné karty. V tuto chvíli již hráči mohou začít propočítávat své šance na výhru, na což také sází v dalším kole do banku. Po sázce je odhalena další karta s dalším sázením. Po odhalení páté karty přichází poslední snaha dostat do banku co nejvyšší kapitál. Pak již následuje odhalení karet a ten, komu se podaří seskládat nejvyšší kombinaci, vyhrává.

Odehrání jedné partie je tak relativně svižné a hru neprovází zdlouhavé čekání, s nímž se můžeme setkávat v pomalejších variantách pokeru. Texas Hold'em si můžeme zahrát jako jednotlivé partie, kdy prostě přisedneme ke stolu, zaplatíme vstupní poplatek a pak již dle uvážení hrajeme. Přitom nejsme nijak limitování délkou hry. Pokud budeme chtít, můžeme po první partii odejít. Goodgame Poker nám však nabízí i možnost se účastnit i turnajů. Těch během dne probíhá hned několik, takže si každý může najít ten svůj čas. V turnaji posléze obdrží jistý počet žetonů a hraje se až do doby, kdy jeden z hráčů nezíská všechny. Hra nám tak nabízí možnost si otestovat emoce velkých turnajů, aniž by jsme riskovali reálné peníze.

World of Warplanes

Zapojte se do bitvy na historicky známých bojištích v kokpitu stíhače, těžkého stíhače nebo bombardéru. World of Warplanes přináší epické multiplayerové bitvy s desítkami známých i experimentálních letounů v povedeném grafickém zpracování.

Mahjong online

Mahjong hry v dnešní době patří k hodně oblíbeným, ale nebylo tomu tak vždy. Původně se těšila oblibě jen v Číně, do celého světa se rozšířila až po první světové válce, kdy došlo k razantnímu zjednodušení v mnoha odlišných variantách. Ty si lze zahrát zdarma online na hrajonline.net